3 Fonteinen Oude Kriek: Difference between revisions
Appearance
| Line 27: | Line 27: | ||
! Image Link | ! Image Link | ||
|- | |- | ||
| 03/ | | 03/27/1998|| 750ml|| Old label|| N/A | ||
|- | |||
| 01/06/2002|| 375ml|| Old label|| N/A | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Line 27: | Line 27: | ||
! Image Link | ! Image Link | ||
|- | |- | ||
| 03/ | | 03/27/1998|| 750ml|| Old label|| N/A | ||
|- | |||
| 01/06/2002|| 375ml|| Old label|| N/A | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||

Fill me in
Fill me in
Fill me in or delete me.
| Bottle Date (mm/dd/yyyy) | Bottle Size | Label / Notes | Image Link |
|---|---|---|---|
| 03/27/1998 | 750ml | Old label | N/A |
| 01/06/2002 | 375ml | Old label | N/A |
More pics